?

Log in

No account? Create an account

Львiв

Social capital

  • less than 10
Name:
Lviv
Location:
Membership:
Open
Posting Access:
All Members , Moderated
Спільнота для усіх, хто любить чудове місто Львів. / Сообщество для всех, кто любит прекрасный город Львов. / A community for everyone who loves the beautiful city that is Lviv.

Правила: Правила виконувати обов'язково! Особи, що не виконують правила, не повинні ображатися за зникнуті записи, бани та повідомлення у ЖЖ щодо спаму! / Следовать правилам обязательно. Тем, кто не следует правилам, не следует обижаться на стертые записи, баны, и сообщения в ЖЖ о спаме!

  1. Нажаль, дещо має бути з’ясоване до повного порозуміння. Расистська/ націоналістична ненависть не приймається ні в якій формі. Нашу спільноту не стосується хто Ви є: росіянин, українець, француз чи єврей. Якщо Ви образите когось стосовно до їх національності, Ваш запис буде видалено, а якщо треба, Ваша присутність у спільноті буде ліквідовано.

  2. Відключати можливість коментарів до Ваших записів у спільноті забороняється. Якщо Ви маєте дуже важливі причини відключити таку можливість, зверніться до адміністрації спільноти до того, як розмістити цей запис.

  3. Будь який завеликий текст чи велика картинка/фотографія мають бути повністю або частково розміщені під lj-cut.

  4. СПАМ є заборонений. Якщо Ви невпевнені, чи Ваш запис або реклама є СПАМом, зверніться до адміністрації спільноти.

Categories

армия, город, история, общество, религия, искусство, литература, музыка, путешествия, медицина, дети, технологии, транспорт, архитектура, корабли

Social capital

  • less than 10

Statistics