alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote in lviv,
alex_shutyuk
alex_shutyuk
lviv

Озеленення Городоцької

Originally posted by alex_shutyuk at Озеленення Городоцької
Хотів би розказати про одну ідею, над втіленням якої зараз працюю спільно з кількома однодумцями. Є у Львові така вулиця - Городоцька і частина її проходить повз приміський вокзал та недалеко центрального вокзалу, причому всі приїжджі в обов'язковому порядку проходять через неї. П'ять років тому частину Городоцької типу відремонтували (типу, бо результат того затяжного ремонту виявився препаскудним і вулиця досі виглядає як недороблений напівфабрикат). Одною з причин незавершеного вигляду є майже повна відсутність дерев, які були начисто зрізані під час ремонту.
Ось на цьому фото за 2007 рік ще можна побачити кілька дерев на роздільчій смузі -


2012. Зараз навіть і цього не лишилося, добре що хоч газон засіяли.Ідея дуже проста - зробити озеленення з кущів живоплоту та невеликих дерев на роздільчій смузі між трамвайними коліями. З Франківською райадміністрацією щодо цього вже була розмова, вони не проти. Зараз до них було написано заяву з проханням дозволити висадку дерев та кущів, після цього вони мають дати відповідь, чи нема там під низом комунікацій, які б могли зашкодити деревам - в такому разі доведеться обмежитися кущами.


Загалом арифметика така - довжина цього відрізку вулиці (від ТРЦ Скриня до перехрестя з вул. Чернівецькою) становить 500 м. Якщо відняти переїзди між смугами та інші перешкоди - лишиться 400. Кущ живоплоту коштує 10 грн. і на кожний погонний метр огорожі потрібно 3-4 кущі. Тоб-то всього на кущі потрібно від 12 до 16 тис. грн.
Кущі ось такі -


Саджанці дерев коштують 30 грн. за штуку. Якщо саджати дерево кожні 20 метрів, то потрібно 20 саджанців - це ще 600 грн. Порівняно з вартістю кущів - копійки. Звісно, що в процесі більш детальної проробки проекту можуть з'явитися і інші статті видатків.

В підсумку хотілося б отримати результат, хоча б віддалено схожий на цей -


Зараз триває пошук спонсорів, нещодавно ходив в одну з фірм, яка відгукнулася на лист з проханням підтримати цю ініціативу фінансово. Дуже сподіваюся на їхнє позитивне рішення. Щодо термінів - ідеальний час для висадки дерев це пізня осінь чи весна, час, коли рослини знаходяться в сплячці.
Якщо хтось має бажання і можливість підтримати цю ініціативу - будемо раді допомозі. Репост вітається))
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments