?

Log in

No account? Create an account
Львiв
З 28-го січня по 6 березня 2010 відбувся щорічний мистецький вишкіл Скаут-АРТ 2010 
8th-Mar-2010 10:24 am

З 28-го січня по 6 березня 2010 відбувся щорічний мистецький вишкіл Скаут-АРТ 2010, який відбувався в три етапи

- Поезія і оповідання;

- Основи Журналістики

- Майстрування.

В цілому було проведено 8 занять з цього вишколу. Варто зауважити, що такий вишкіл був проведений другий раз. Минулого року такий вишкіл було проведено вперше, однак на відміну від попереднього вишколу, даний вишкіл був проведений трьома етапами а отже було більше завдань і більше тем… Цього разу скаути більше вчилися майструванню, і не тільки майструванню, засвоювали і танець, поезію, написання оповідань тощо…

 

Особливо цікаво проходили вишкільні заняття з майстрування. Вчилися майструвати орігамі, прикрашати свічки, майструвати великодні картки, майструвати святкові упаковки для подарунків.

І саме на цьому вишколі були застосовано навчання майструвати за допомогою орігамі.

Оригамі (яп. орі – "складати",камі - папір, тобто "складений папір") — мистецтво складання паперу. Метою цього мистецтва є створення витворів шляхом використання схеми геометричних згинів і складок. Термін оригамі відноситься до всіх типів складання паперу, а не тільки японських зразків.

В оригамі використовуються небагато різних згинів, але вони можуть бути скомбіновані багатьма засобами й утворювати дуже складні фігури. Зазвичай фігури оригамі складають без розрізів з квадратного аркушу паперу, сторони якого можуть бути різних кольорів. Всупереч найпоширенішій версії у традиційному японському оригамі що сягає ери Едо (1603-1867), цих правил суворо не дотримувались і в багатьох випадках аркуші розрізались або фігури складали не з квадратного аркушу, а з прямокутного, круглого, трикутного чи з інших неквадратних аркушів паперу.

Всі заняття мистецького вишколу СкаутАРТ 2010 були проведені за сприяння СЗШ №99. А сам вишкіл проводив скаут-розвідник Дмитро Ковалів. 

 

Фотозвіт


 


 

Починаємо майстрування :) 

Починаємо майстрування :) Мда… спочатку стрічечку сюди а потім туда :)


 


 

Починаємо майстрування :) Тіки не перелити б:) 

Починаємо майстрування :) Старанні:)


 


 

Починаємо майстрування :) Час ділитися з ближнім стрічкою:) 

Починаємо майстрування :) Під час роботи є нагода поспілкуватися:) 

Вау, щось вже вийшло:) 

А тепер починаємо орігамі:) 

А тепер починаємо орігамі:)А тепер починаємо орігамі:)

 

This page was loaded Feb 20th 2019, 11:52 pm GMT.